Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Zákaznická podpora:info@kapola.cz

U0269 - silk baryt fotopapír 300 g/m2

FineArt – BARYT fotopapíry
Nejnovější inkoustové tiskové technologie dosahují velmi vysoké kvality. Obrovská barevná škála, kterou jsou tiskárny schopny prezentovat však vyžaduje vysoce kvalitní materiály, které tyto možnosti dokážou „přenést na papír“. Paralelně s narůstajícími požadavky ze strany zákazníků na kvalitu tisku a přiblížení se kvalitě klasické fotografie jsme zahrnuli do naší nabídky profesionální fotopapír RAYFILM FineArt collection SILK BARYT PHOTOPAPER, který všechny tyto požadavky splňuje.

Tento high-end fotopapír se vyznačuje barium sulfátovým podkladem znamým z klasické fotografie. Materiál má příjemně neutrální, „krémový“, strukturovaný pololesklý povrch a představuje to nejlepší co v současné době na trhu můžou profesionální fotografové najít. SILK BARYT papír je přesně typ papíru, který je vyvinut pouze pro inkoustovou technologii. Složení z alfa-celulosy, bez bělidel, čistě bílý papír s potahovanou barium-sulfátovou vrstvou, která se působí jako tradiční halogenidová stříbrná vrstva na klasickém fotografickém papíru.

Tisk na barytový papír vypadá jako originální fotografie zhotovená ve fotokomoře. Speciální povrch zaručuje "archivní" stálost tisků. Papír je určen pro vysoce kvalitní tisk černobílých fotografií, grafik a reprodukcí, které nepodléhají působení času, prostředí a UV záření.